Пастка

Пастка
Пастка
Пастка
Пастка
Пастка
Пастка
Пастка
Пастка
Пастка
Пастка

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Детектив з антрактом
Автор – 
Робер Тома
Режисер – 
Віталій Новіков
Переклад – 
Віталія Новікова
Художниця-постановниця – 
Лариса Чернова
Художниця по світлу – 
Марі Акопян
Хореографія – 
Ніни Змерзлої
Музичне рішення  – 
Олесі Стефаник
Помічниця режисера – 
Марина Бондарчук
Тривалість вистави – 
2 години 30 хвилин
Прем'єра – 
27 грудня 2018

Весілля. Медовий місяць. Затишний будиночок у горах.

Так почалася щаслива історія подружнього життя Даніеля та Елізабет. Проте щастя не було довгим – несподівано зникає дружина…

Згодом убитий горем чоловік отримує звістку – мадам Корбан знайшлася. Але чому ж він не радіє? Бо в домі замість Елізабет з’являється незнайома йому жінка! Вона веде себе як кохана дружина і постає питання – що не так в цій історії? Кому з цих двох довіряти і як одного з них вивести на чисту воду.

 

❗Увага! У виставі звучать постріли❗

Дійові особи та виконавці
Преса

Алібі для самотніх мужчин

Детектив «Пастка» — новинка в афіші столичного Молодого театру

Постановка Віталія Новікова, сценографія Лариси Чернової здійснені за п’єсою Робера Тома «Пастка для самотнього мужчини». Оскільки в Молодому театрі останнім часом ми звикли бачити спектаклі переважно експериментальні, поява розважального детектива здається якщо не свіжою ідеєю, то принаймні приємною несподіванкою.

Спектакль «Ловушка»: с ног на голову

Хотите настоящий театральный детектив? Такой, чтобы в самом конце ситуация перевернулась с ног на голову, которую вам до этого два часа успешно морочили? Тогда отправляйтесь в Молодой театр на спектакль Виталия Новикова «Ловушка», поставленный по знаменитой криминальной комедии французского драматурга Робера Тома. Только вспомните сначала, не видели ли вы советский фильм «Ловушка для одинокого мужчины», снятый в потустороннем 1990-м. Смотреть «Ловушку», зная, чем она закончится, это что-то одно, а пребывать до последних минут в неведении – что-то совсем другое.

Коментарі
Фото: facebook