Умови відвідування театру в період дії "червоної зони"

29 жовтня 2021

 

Шановні глядачі!

Звертаємо вашу увагу на те, що з 1 листопада в Києві запроваджено червоний рівень епідемічної небезпеки. Просимо вас уважно ознайомитися з умовами відвідування театру в період посилення карантинних обмежень у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації з захворюванням на COVID-19 у столиці.

Молодий театр прийматиме глядачів, які матимуть на момент візиту один із перелічених нижче документів:

  • сертифікат, що підтверджує повну вакцинацію від COVID-19 (двома дозами для дводозних вакцин або однією дозою для однодозних вакцин, що включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях);
  • негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 (за останні 72 години*);
  • негативний результат експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2** (за останні 72 години*);
  • чинне підтвердження одужання від COVID-19.

Документи можуть бути надані як у паперовому (оригінали), так і в електронному вигляді, зокрема через мобільний застосунок ДІЯ.

* Зверніть увагу, що результати тестів мають бути чинними протягом всього часу перебування у театрі, тобто мають бути зроблені не раніше, ніж за 72 години до завершення вистави, яку ви плануєте відвідати. Просимо планувати проходження тестів з урахуванням тривалості вистав.

** Спеціально для глядачів Молодого театру діє унікальна пропозиція: зверніться з дійсним квитком на виставу Молодого театру до медичної лабораторії «Ескулаб» протягом 72 години до завершення вистави та пройдіть тестування на виявлення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 за 150 грн. Виберіть зручну для вас лабораторію за посиланням.

 

До осіб, які не досягли 18 років, ці обмеження не застосовуються. Але неповнолітні глядачі можуть відвідати театр виключно у супроводі дорослого з одним із зазначених вище документів.

Забезпечення такого режиму буде уповільнювати процес потрапляння в театр і спричинятиме черги на вході, тож ми просимо вас приходити в театр заздалегідь.

Дотримання маскового режиму та соціальної дистанції залишається обов’язковою умовою перебування в приміщенні театру. Також на вході проводиться температурний скринінг.

Зверніть увагу, що в репертуарі театру можуть відбуватися зміни – тож слідкуйте за нашими анонсами у фейсбуці та на сайті, а також перевіряйте свої поштові скриньки на випадок повідомлень про заміну або скасування вистав.

До уваги глядачів, які вже придбали квитки на вистави, що відбудуться після 1 листопада, але які на момент показу не матимуть один з перелічених вище документів, – ви можете повернути квитки в особистому кабінеті на сайті театру в розділі «Мої квитки», через Telegram-касир або за допомогою нашого бюро по роботі з глядачем. Для цього, будь ласка, звертайтеся за телефонами, вказаними нижче:

(044) 234 6251

(050) 418 6848

(067) 489 4840

Сподіваємося на ваше розуміння та сумлінне ставлення до запроваджених обмежень. Звісно, це складне випробування для кожного з нас.

Але ми впевнені, що театр того вартий!

 

Бережіть себе і своїх близьких!

 

Умови відвідування театру в період дії "червоної зони"