18 серпня Молодий театр відкрив 42-й театральний сезон!
Після святкового вуличного перформансу актори запросили глядачів на перегляд вистав – «Горе з розуму» та «Вона жила в Парижі».
Кілька плідних місяців роботи над редизайном театру – і свій 42-й сезон Молодий починає оновленим! Новий візуальний стиль театр отримав завдяки співпраці зі студентами курсу Visual Communications Professium в школі Projector.
Директор-художній керівник Молодого театру Андрій Білоус: «Ми були відкриті до експериментів, і отримали чотири запропоновані командами варіанти. Всі вони були пречудові! Але обрали все ж таки те, що найбільше відповідало нашому завданню та баченню. Не було завдання кардинально змінюватися, ідея полягала в тому, щоб залишитися впізнаваними для наших постійних глядачів. Ми отримали новий логотип, друковану продукцію, створили навігацію в театрі для зручності глядачів».
Як відбувалася робота над створенням нової айдентики
![Оновлений Молодий Оновлений Молодий](https://molodyytheatre.com/sites/default/files/news/01_2.jpg)
![Оновлений Молодий Оновлений Молодий](https://molodyytheatre.com/sites/default/files/news/7_2.jpg)
![Оновлений Молодий Оновлений Молодий](https://molodyytheatre.com/sites/default/files/news/18.jpg)
![Оновлений Молодий Оновлений Молодий](https://molodyytheatre.com/sites/default/files/news/19.jpg)
![Оновлений Молодий Оновлений Молодий](https://molodyytheatre.com/sites/default/files/news/17.jpg)
![Оновлений Молодий Оновлений Молодий](https://molodyytheatre.com/sites/default/files/news/4_4.jpg)
![Оновлений Молодий Оновлений Молодий](https://molodyytheatre.com/sites/default/files/news/1_15.jpg)