Загадкові варіації

Загадкові варіації
Загадкові варіації
Загадкові варіації
Загадкові варіації
Загадкові варіації
Загадкові варіації

Найближчі вистави

02березня, субота18:00
29березня, п'ятниця18:00

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Дуель без антракту
Автор – 
Ерік-Емманюель Шмітт
Режисер – 
Андрій Білоус
Переклад – 
Неди Неждани
Сценографія – 
Володимира Карашевського
Костюми – 
Бориса Орлова
Композитор  – 
Олексій Харченко
Помічниця режисера – 
Анна Горшкова
Тривалість вистави – 
1 година 40 хвилин (без антракту)
Прем'єра – 
18 травня 2013

На безлюдний острів у крижаному норвезькому морі, де останні 15 років відлюдником мешкає  відомий письменник, приїздить журналіст із маленької провінційної газети. Аби взяти інтерв’ю. Чому нобелівський лауреат погоджується на це, адже він ненавидить журналістів? А можливо, це  зовсім і не журналіст? Тоді для чого він приїхав? Вони розмовляють про якусь жінку.

Хто вона?

Ця надзвичайна детективна історія з багатьма пострілами була написана видатним драматургом  Е.-Е. Шміттом спеціально для бенефісу  зірки французького кінематографа  Алена Делона. Вона занурить вас у вир шалених пристрастей, несподіваних сюжетних поворотів, чуттєвих любовних історій та неповторного французького гумору!

 

❗Увага! У виставі звучать постріли❗

Дійові особи та виконавці
Преса

Бой с тенью. "Загадочные вариации" в киевском Молодом театре

«…режиссер Андрей Билоус не просто увлекся этим материалом, но и распорядился им умно и рачительно, сознательно постаравшись предоставить максимальное поле для самовыражения виртуозному актерскому дуэту Станислава Боклана и Алексея Вертинского. Жанр спектакля обозначен в афише как "дуэль без антракта", но битва здесь идет именно между персонажами — артисты демонстрируют во время действия поразительную согласованность и взаимопонимание…»

Море над головой

«…В постановке Молодого театра нет ожидаемой знатоками сценической интродукции. Действие, лишь только в зале гаснет свет, начинается сходу — без разминки. На сцену как ветер врывается Эрик Ларсен, уже готовый выставить свои счета прошлому. И настоящему. Никаких романтических сентиментальных рулад. Герой Вертинского напорист, изворотлив, игрив. А его оппонент, Абель Знорко, едва явившись, тут-таки и тянет за собою шлейф уже загодя очерченного конфликта…»

Дуель без антракту – прем’єра вистави «Загадкові варіації» на сцені Молодого театру

«…постановка, у якій грають лише двоє акторів, здається нелегким завданням. Але не для Андрія Білоуса, який у творчій співпраці з акторами Олексієм Вертинським та Станіславом Бокланом створили захоплюючу виставу, яка тримає увагу глядача прикутою до сцени з першої й до останньої хвилини…»

Фестивалі / Нагороди
2013
Премія «Київська Пектораль 2013» у номінації «За кращу чоловічу роль» отримар Олексій Вертинський (Ерік Ларсен, «Загадкові варіації»).
2013
Вистава лауреат ХІ Міжнародного театрального форуму «Золотий Вітязь» (Росія, м. Москва, листопад 2013 р.) - Срібний диплом за кращий акторський дует.
2014
Міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії" (Херсон, травень 2014 р.) - диплом у номінації "Краща вистава".
2016
Учасник Фестивалю сценічних мистецтв, м. Івано-Франківськ, 2016р.
2016
Всеукраїнський театральний фестиваль "Чехов Фест" (Суми, 2016 р.) - нагорода за кращий монолог у номінації «Мить одкровення».
Коментарі
Фото: facebook