Загадкові варіації

Загадкові варіації
Загадкові варіації
Загадкові варіації
Загадкові варіації
Загадкові варіації
Загадкові варіації

Найближчі вистави

28червня, п'ятниця18:00
08вересня, неділя18:00

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Дуель без антракту
Автор – 
Ерік-Емманюель Шмітт
Режисер – 
Андрій Білоус
Переклад – 
Неди Неждани
Сценографія – 
Володимира Карашевського
Костюми – 
Бориса Орлова
Композитор  – 
Олексій Харченко
Помічниця режисера – 
Анна Горшкова
Тривалість вистави – 
1 година 40 хвилин (без антракту)
Прем'єра – 
18 травня 2013

На безлюдний острів у крижаному норвезькому морі, де останні 15 років відлюдником мешкає  відомий письменник, приїздить журналіст із маленької провінційної газети, аби взяти інтерв’ю. Чому нобелівський лауреат погоджується на це, адже він ненавидить журналістів? А, можливо, це зовсім і не журналіст? Тоді для чого він приїхав? Вони розмовляють про якусь жінку.

Хто вона?

Ця надзвичайна детективна історія з багатьма пострілами була написана видатним драматургом  Е.-Е. Шміттом спеціально для бенефісу  зірки французького кінематографа  Алена Делона. Вона занурить вас у вир шалених пристрастей, несподіваних сюжетних поворотів, чуттєвих любовних історій та неповторного французького гумору!

 

❗Увага! У виставі звучать постріли❗

Дійові особи та виконавці
Преса

Бой с тенью. "Загадочные вариации" в киевском Молодом театре

«…режиссер Андрей Билоус не просто увлекся этим материалом, но и распорядился им умно и рачительно, сознательно постаравшись предоставить максимальное поле для самовыражения виртуозному актерскому дуэту Станислава Боклана и Алексея Вертинского. Жанр спектакля обозначен в афише как "дуэль без антракта", но битва здесь идет именно между персонажами — артисты демонстрируют во время действия поразительную согласованность и взаимопонимание…»

Море над головой

«…В постановке Молодого театра нет ожидаемой знатоками сценической интродукции. Действие, лишь только в зале гаснет свет, начинается сходу — без разминки. На сцену как ветер врывается Эрик Ларсен, уже готовый выставить свои счета прошлому. И настоящему. Никаких романтических сентиментальных рулад. Герой Вертинского напорист, изворотлив, игрив. А его оппонент, Абель Знорко, едва явившись, тут-таки и тянет за собою шлейф уже загодя очерченного конфликта…»

Дуель без антракту – прем’єра вистави «Загадкові варіації» на сцені Молодого театру

«…постановка, у якій грають лише двоє акторів, здається нелегким завданням. Але не для Андрія Білоуса, який у творчій співпраці з акторами Олексієм Вертинським та Станіславом Бокланом створили захоплюючу виставу, яка тримає увагу глядача прикутою до сцени з першої й до останньої хвилини…»

Фестивалі / Нагороди
2013
Премія «Київська Пектораль 2013» у номінації «За кращу чоловічу роль» отримар Олексій Вертинський (Ерік Ларсен, «Загадкові варіації»).
2013
Вистава лауреат ХІ Міжнародного театрального форуму «Золотий Вітязь» (Росія, м. Москва, листопад 2013 р.) - Срібний диплом за кращий акторський дует.
2014
Міжнародний театральний фестиваль "Мельпомена Таврії" (Херсон, травень 2014 р.) - диплом у номінації "Краща вистава".
2016
Учасник Фестивалю сценічних мистецтв, м. Івано-Франківськ, 2016р.
2016
Всеукраїнський театральний фестиваль "Чехов Фест" (Суми, 2016 р.) - нагорода за кращий монолог у номінації «Мить одкровення».
Коментарі
Фото: facebook