Шинель

Шинель
Шинель
Шинель
Шинель
Шинель
Шинель
Шинель
Шинель
Шинель
Шинель
Шинель
Шинель
Шинель
Шинель
Шинель

Найближчі вистави

14травня, п'ятниця19:00

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Мюзикл
Автор – 
Микола Гоголь
Режисер – 
Андрій Білоус
Переклад, інсценізація – 
Андрія Білоуса
Художник-постановник  – 
Борис Орлов
Художниця по світлу – 
Марі Акопян
Хореографія – 
Ніни Колеснікової
Композитор – 
Усеін Бекіров
Саунд продакшн – 
Творча лабораторія Сергія Грачова
Репетиторка по вокалу  – 
Олена Левченко
Музична асистентка – 
Юлія Козленко
Асистентка режисера – 
Олександра Меркулова
Тривалість вистави – 
1 год. 20 хв. (без антракту)
Прем'єра – 
14 лютого 2020

У житті кожного успішного актора настає момент, коли він, занурюючись у світ мрій та фантазій, опиняється сам на сам з персонажем, якого йому так і не довелося зіграти. Зазвичай цей персонаж споріднений з ним духом, переживаннями, бажаннями і мріями. Болі та радості актора і цього персонажа збігаються. Долі їхні переплетені невловимим мереживом сну, коли реальність втрачає силу, й свідомістю заволодіває світ персонажа...

Герой «А» одержимий роллю Акакія з хрестоматійної повісті Миколи Гоголя «Шинель». І от що дивно: персонажі цієї повісті оживають в голові драматичного актора «А» у незвичному для нього самого та гоголівської історії жанрі бродвейського мюзиклу!

Здавалося б, що може бути спільного у промерзлого чиновника Акакія, який мріє про нову шинель, актора «А», що мріє зіграти Акакія в бродвейському мюзиклі, та актора Молодого театру? Ну це, звісно, словами не пояснити, це треба бачити!

Для тих, хто призабув сюжет повісті Миколи Гоголя «Шинель», нагадаємо:

Непримітний чиновник одного департаменту мусить змінити свою стару зношену шинель на нову. Але для цього йому потрібно змінити старе життя на нове, що він і намагається зробити. Чи зможе Акакій утримати нову шинель і нове життя в своїх руках?

 

*ЖИВИЙ ЗВУК

Шинель

Дійові особи та виконавці
Мешканці міста, чиновники департаменту
Преса

Башмачкін за пазухою Боклана

Що ж ми побачили на сцені? Бродвей тут уособлено двома десятками артистів. Вони бездоганно-злагоджено танцюють і співають прозу Гоголя, нагадуючи при цьому згуртовану зграю, посеред якої — Актор «А», схожий на сивого самотнього вовка.

Коментарі
Фото: facebook