Однорукий

Однорукий
Однорукий
Однорукий
Однорукий
Однорукий
Однорукий
Однорукий
Однорукий

Найближчі вистави

28вересня, середа18:00

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Американська комедія з антрактом
Автор – 
Мартін Мак-Дона
Режисер – 
Андрій Білоус
Переклад – 
Іллі Пелюка
Сценічна редакція  – 
Андрія Білоуса
Художник-постановник – 
Борис Орлов
Музичне рішення – 
Олександра Курія
Помічниця режисера – 
Олександра Меркулова
Тривалість вистави – 
2 години 20 хвилин
Прем'єра – 
29 листопада 2015

За п’єсою Мартіна Мак-Дони «Руковтинання в Спокані».

Відчути, яка захоплююча історія чекає на Вас цього вечора, можна зі слів одного з персонажів, що так само як і троє інших, опинився в номері готелю в місті Спокан, на півночі штату Вашингтон:
«...Щось обов’язково станеться. Січеш? Щось драматичне. Зараз... А прикинь, чувак заселяється, а в нього одна лише рука, а разом з ним приваблива сучка, а з нею якийсь чорний, і десять хвилин потому чуються постріли, і вже ані сучки, ані чорного не видно. Що ж далі? Навіть не уявляю. Але що ж далі буде? Хто знає...» 

Американський гумор та українська душа поєдналися в інтригуючій комедії без цензури та гальм за п`єсою кращого драматурга сучасності Мартіна Мак-Дони.

Увага! У виставі використовується ненормативна лексика.

 

Однорукий

Дійові особи та виконавці
Преса

"В поисках руки и утраченного смысла"

"…Оставляя насилие и кровожадность драматургу, режиссер (как и актеры) делает акцент на психологической, эмоциональной составляющей действия. Черный юмор, тонкое знание человеческой натуры, трезвый взгляд на «маленького человека» и, одновременно, бесконечное сострадание к нему, искрометные диалоги, почти детективные повороты сюжета…»

"Під збільшувальним склом і не в три руки"

"...Розгніваний ошуканством тих двох гостей, божевільний каліка закручує шалену колотнечу на знищення їх обох. Цю щільно скомпоновану готельну історію ще активізує четвертий персонаж, не менш навіжений від господаря готельного номера — хитро-шизофренічний портьє.

"У пошуках безнадійно втраченого"

"...життя героїв як тяжкий сон, де переплутані фантазії та реальність, омана та прозріння, де панує абсурд, ненависть, жорстокість. Усі винні один перед одним і водночас — нескінченно самотні, взаємозалежні, а часом по-дитячому безпомічні і потребують людяності, милосердя та доброти.."

Лицарі абсурду

"...Тут у Боклана і Суржикова — рідкісно-сильний, складний і віртуозно точно зроблений акторський дует, завдяки якому ми раптом «упізнаємо», хто перед нами. Можливо, ці двоє — не хто інший, як Дон Кіхот і Санчо Панса — двоє лицарів абсурду, які вічно шукають неможливого.Таких спектаклів у Києві небагато, й «Однорукий» — один із них..."

Готель двох світів

"..."Ніч буде довгою…" — хрипкуватим тембром радянського кіногероя міг передбачити подальші американські події герой спектаклю.  Станіслав Боклан (Кармайкл) зразу задає  потрібний темп. Він — "однорукий бандит", чоловік — гральний автомат, що давно увійшов в азарт і ніяк не може зупинитися...".

Фестивалі / Нагороди
2016
Відзнака Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії» у номінаціях: "Кращі вистави"; "Режисура"; "Чоловіча роль" (Станіслав Боклан)
2016
Учасник ХІІ-го міжнародного театрального фестивалю ім. М. Заньковецької (м. Ніжин). Диплом у номінації за "Високу професійну майстерність" - Дар'я Баріхашвілі
2015
Премія “Київська Пектораль” - Дмитро Суржиков. У номінації “за краще виконання чоловічої ролі другого плану” за роль Мервіна
2018
Участь у Міжнародному театральному фестивалі «Золотий лев-2018»
Коментарі
Фото: facebook