Музична ватра — український біт

Музична ватра — український біт

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
тематичний концерт
Автор – 
Найкращі композитори України
Режисерка – 
Світлана Рихлюк
Головний диригент-постановник – 
Микола Лисенко (молодший)
Генеральний директор – 
Генадій Андрющенко
Тривалість вистави – 
1 години 30 хвилин (з антрактом)
Прем'єра – 
29 червня 2023

Музика — Київський академічний муніципальний духовий оркестр (Великий київський духовий фанк-оркестр) 

Вокал — артисти-вокалісти: Анастасія Жбанкова, Юлія Троценко, Віра Багринець, Дмитро Фощанка, Ольга Тюніна, Анастасія Сорочан, Олеся Мельницька.

Це великий концерт, присвячений золотій епосі розквіту української популярної музики 60 – 70-х років. Саме тоді феномен українського фанку подарував пісні, які стали не просто хітами, а відображенням душі та характеру українського народу. Саме тоді «Кобза», «Смерічка», «Візерунки шляхів», «Водограй» ті інші ВІА продавалися велетенськими тиражами, збирали стадіони і, що найголовніше, грали справді цікаву та новаторську музику.  

 

Але цимес тут не так у самій музиці, як в аранжуваннях. Ми відібрали унікальні аранжування маловідомих, але напрочуд гарних мелодій, та виконаємо всіма улюблені хіти «Два перстені», «Водограй», «Дівчино мила», «Запроси у сни», «Пісня буде поміж нас», «Коло млина калина», «Червона рута» та інші.

 

В концерті буде представлено мікс народного та сучасного вокалу, експеримент зі звучанням народних мелодик у виконанні духового оркестру, драйв фанкового українського біту. Потужні партії духових інструментів, ламаний біт барабанів та перкусії, сольні партії флейт поруч із соло електрогітари — це все різноманіття і є скарбом української музики. Різна палітра емоцій: від романтичного кохання до життєвих трагедій, які все одно перетворюються в невпинний вир харизматичного українського запалу.   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі