Куди піти?

Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?
Куди піти?

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Пікантні сцени з антрактом
Автор – 
Антон Чехов
Режисер – 
Андрій Білоус
Інсценізація та переклад – 
Андрія Білоуса
Художник-постановник – 
Борис Орлов
Музичне рішення – 
Олесі Стефаник
Помічниця режисера – 
Поліна Лук'яненко
Тривалість вистави – 
3 години
Прем'єра – 
16 березня 2018

Гостюючи в маєтку дальньої родички Стрєлкової, юний гімназист Володя мимоволі відкриває для себе таємниці дорослого життя. Шалені пристрасті, інтимні забавки, хтивість, зради, брехня та підступність вирують тут з ранку до глибокої ночі. Кожен із численних мешканців цього дому по-своєму шукає омріяне примарне щастя, по-своєму кидає виклик спокусам і прагне кохання. Тваринний світ людей постає перед очима Володі в своїй неприкритій правді і змушує замислитися над головним питанням життя.

За мотивами ранніх маловідомих оповідань Антона Чехова юні актори Молодого театру створили іронічну й щемливу історію душевних терзань закоханої людини.

Куди піти?

Дійові особи та виконавці
Михайло, лікар, друг Вихлєнєва
Нюта, подруга господарки маєтку
Ржавецький, управляючий маєтком
Преса

Куди піти?

А. П. Чехов українською. Колись для мене це було в дивину. Але після "Чайки" в театрі імені Івана Франка я зрозуміла, що Антон Павлович може бути українською. Далі був Молодий театр та його "Дядя Ваня". Неймовірна вистава, з чудовим акторським складом, з вражаючою постановкою Станіслава Мойсеєва. Але наразі мова піде про іншу виставу.

16 березня в Молодому театрі відбулася прем`єра вистави "Куди піти?" за мотивами маловідомих оповідань А. П. Чехова. Виставу поставив Андрій Білоус.

Коментарі
Фото: facebook