Королева краси

Королева краси
Королева краси
Королева краси
Королева краси
Королева краси
Королева краси
Королева краси
Королева краси
Королева краси

Найближчі вистави

12вересня, четвер18:00

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
ірландська антисага
Автор – 
Мартін Мак-Дона
Режисер – 
постановник Андрій Білоус
Музичне рішення – 
Андрія Білоуса
Сценографія та костюми – 
Андрія Білоуса
Переклад – 
Олекси Негребецького
Тривалість вистави – 
2 години 40 хвилин (з антрактом)
Прем'єра – 
06 червня 2023

Морін, дівчина 30 років, хотіла нарешті втекти від опіки нестерпної матері, зустріла на вечірці перше кохання, з яким не бачилася десять років, затягла його до себе в ліжко, бажаючи нарешті позбутися цноти, мріяла, що він забере її з собою до Бостона, а він так і не приїхав і навіть не написав. Це ще добре, що в нього є брат, інакше історія могла б закінчитися гірше… 

Герої психологічної драми культового драматурга Мартіна Мак-Дона «Королева краси з Лінана» завдяки нехитрому сюжету проживають трансформацію свідомості та знаходять відповіді на найгорстріше питання свого життя — чому вони самотні.

Духовна еміграція та відчуття непотрібності, в першу чергу самому собі, штовхає мешканців віддаленого, забутого богом поселення, на пошуки нового, кращого життя десь там, за виднокраєм, у Лондоні або навіть у Бостоні, так, ніби можна втекти від самого себе і своїх страхів. 

Пошуки власної ідентичності проводять героїв лабіринтами розпачу, відчаю, болю та виводять на світло їхньої власної інтерпретації нещадної дійсності, в якій немає нічого, окрім тихого існування в сільському будиночку на горі, серед багнюки та полохливих курей в очікуванні зародження нового життя під звуки нескінченного дощу.

Вистава створена для шанувальників інтелектуального, наповненого смислами авторського театру, для вишуканих поціновувачів напружених пауз, моторошної музики, оголених тіл та дозованого божевілля.

 

Дійові особи та виконавці
Коментарі