Ін'єкція безсмертя

Ін'єкція безсмертя
Ін'єкція безсмертя
Ін'єкція безсмертя
Ін'єкція безсмертя
Ін'єкція безсмертя
Ін'єкція безсмертя
Ін'єкція безсмертя
Ін'єкція безсмертя
Ін'єкція безсмертя
Ін'єкція безсмертя
Ін'єкція безсмертя

Найближчі вистави

07квітня, п'ятниця18:00

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Танцювальна чума з антрактом
Автор – 
Карел Чапек
Режисерка – 
Олена Щурська
Художник-постановник  – 
Пилип Нірод
Художниця по світлу – 
Марі Акопян
Хореографія  – 
Андрія Дикого
Асистентка хореографа – 
Ніна Змерзла
Музичне рішення – 
Олени Щурської
Помічниця режисера  – 
Поліна Лук’яненко
Тривалість вистави – 
2 години 30 хвилин (з антрактом)
Прем'єра – 
10 вересня 2021

За п’єсою «Засіб Макропулоса»

Красива жінка, світова зірка, яка має абсолютно все: гроші, славу, увагу залицяльників. Її бажають, кохають, боготворять. Проте вона байдужа до життя, але така пристрасна, аби жити! 
Емілія приїздить до маленького патріархального містечка, гастролі зірки перевертають все з ніг на голову, її таланту поклоняються всі навкруги. Молода красуня намагається тут врятуватися від найбільшого свого страху, а врешті-решт проходить шлях від улюбленої примадонни до ворога. 
Чим же завинила Емілія Марті перед місцевими мешканцями, щоби вони вчинили над нею самосуд?

Ін'єкція безсмертя

Дійові особи та виконавці
Преса

Ігри з часом

Вистава-бенефіс Ліліани Ребрик «Ін’єкція безсмертя» поставлена за мотивами відомої п’єси Карела Чапека «Засіб Макропулоса». Ігри з часом — чи не найспокусливіша тема в літературі, мистецтві. Найневизначеніша з наукової точки зору категорія, абстрактне поняття часу турбує людство віддавна: практично в усіх релігіях присутня тема безсмертя. Від античної міфології до сьогодення час від часу з’являються взірці художніх спроб осмислити час.

Чи існує секрет безсмертя?

Режисерка-постановниця Олена Щурська: «Головна героїня Емілія Марті, яку грає Лілія Ребрик, це образ, який не має дна, не має краю, завжди є куди заглиблюватися, знаходити якісь нові асоціації. Була щаслива попрацювати з Лілією. Коли вона розкривалася зсередини, то я робила для себе досить несподівані і цікаві відкриття. Робота над такою виставою — справжній виклик для режисерів та акторів».

Чи варто шукати рецепт безсмертя?

«П’єсі майже 100 років, а питання ті ж самі знов актуальні. Міняється суспільний устрій, змінюються люди, обставини, цінності. Стає зрозумілим, що є правдивим, ціннісним, вічним, а що було підробкою — це відсіюється. Мене зачепило те, що головна роль — це  жінка, яка світом не сприймається, а засуджується», — розказує режисерка Олена Щурська.

Коментарі
Фото: facebook