інкрустації

інкрустації

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Поетична вистава за творами Ліни Костенко
Автор – 
Лідія Вовкун
Режисер – 
Олена Шапаренко
Художник-постановник – 
Володимир Карашевський
Відео – 
Ярослава Кравченко
Тривалість вистави – 
1. год. 10 хв.

У сценографічному рішенні використано фрагмент оформлення вистави “Ярослав Мудрий” Національного академічного драматичного театру ім.І.Франка (художник Данило Лідер)

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

Виконавиця віршів - н.а.України Лідія Вовкун
Авторські пісні виконує дует "ТЕЛЬНЮК: сестри": з.а.України - Леся і Галина Тельнюк

"Інкрустації" - поетично-музична вистава, що складається з віршів поетеси Ліни Костенко різних періодів життя.
Поруч з н.а.України   Лідією Вовкун, яка і читає вірші, образний світ вистави, його музично-пісенний ряд  творить дует «Сестри ТЕЛЬНЮК» у складі : з.а.України  Лесі та Галини Тельнюк. До вистави, що складається з трьох умовних частин - Дорога до любові, Я і Світ, Я і Вічність, увійшли вірші з різних поетичних збірок авторки: "Крізь роки і печалі", "Безсмертним рухом скрипаля", "Осінні сонети", "Інкрустації", "Летючі катрени", "Душа шукає ..... в словах".  Три жінки, які весь час присутні на сцені, створюють неоднозначний та мінливий образ поетеси, що надзвичайно чутлива до нашого сьогодення. Візуальний ряд вистави, а це комп’ютерна графіка, виступає як відголос  душевних переживань героїнь.  Поєднання комп’ютерної технології і живої людської душі, механічного інтелекту і творчого акту митців надає виставі  драматичного звучання.  Режисер вистави – Олена Шапаренко.

Преса

Життя у віршах Ліни Костенко у музичній виставі «Інкрустації»

«…Спектакль поєднує у собі різни періоди життя славетної поетичної майстрині, що вкладені у вірші. На сцені грають троє дійових осіб, але можна назвати, що і четвертий персонаж був присутній – фізичне середовище – комп’ютерні приправи. Поруч з народною артисткою України Лідією Вовкун, яка і читає вірші, образний світ вистави, його музично-пісенний ряд творить дует «Сестри ТЕЛЬНЮК» у складі заслужених артисток України Лесі та Галини Тельнюк…»

Інкрустації словом і піснями

«…До сильних віршів — проста сценографія. Обірване полотнище з ликом Богородиці, на яке час від часу проектують анімаційних птахів, дерева, розбрунькування паростків. Як доповнення — дзвіночки на довгих нитях та два високих стільці, на які актриса у довгій білій сукні, схожій на княже вбрання, сідає перепочити у перерві між декламуванням віршів...»

Коментарі