empty trash

empty trash

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Шалена комедія на 2 дії
Автор – 
Тетяна Іващенко
Режисер – 
Юрій Одинокий
Музичне оформлення – 
Юрій Одинокий
Сценографія та костюми – 
Костянтин Кравець
Пластичне вирішення – 
Людмила Попович
Помічник режисера – 
Марина Тирновян
Тривалість вистави – 
2 год. 20 хв.

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ:

СОФІЯ, астропсихолог - Народна артистка України Тетяна Стебловська

РОСАНА, психолог та помічник СОФІЇ - Ганна Васильєва, Наталія Васько

«ШЕФ», банкір та бізнесмен - Олександр Галафутник, Сергій Кучеренко

«ШЕРИФ», працює на шефа - Народний артист України Олександр Безсмертний

«ЕЛВІС», музикант - Кирило Бін

«С’ЮЗЕН», молода дівчина - Ліліана Ребрик, Анна Топчій

«ЕЛЕН», красива жінка невизначеного віку - Вікторія Авдєєнко, Заслужена артистка України Людмила Дементьєва

Під загадковою назвою «EMPTY TRASH»...поки що загадковою...хоча насправді назва звичайна. Звичайна для тих, хто давно на «ти» з компю’тером. «EMPTY TRASH» означає: натиснути кнопку, щоб скинути непотрібну інформацію до «Корзини». Очистити «пам’ять» комп’ютера. Герої вистави знайшли дивовижний хід для вирішення своїх сердечних порблем. Вони звернулися за допомогою в невеличку приватну клініку, де панують дотепні психологи з нетрадиційними методами лікування. В основі їхнього методу – небуденні Рольові ігри. Рольова Гра дарує нашим героям можливість пережити неймовірні події. Відчути себе іншими людьми, зрозуміти, що саме заважало їм бути щасливими.

Після закінчення гри учасники повертаються до реального життя. Чи вдалося їм назавжди позбутися своїх вад? Відчути себе оновленими? Чи Рольова Гра подарувала кожному лише ілюзію? І взагалі...хіба Рольова гра спроможна запрограмувати реальність? Чи можливо, щоб психологи були розумнішими за життя? На це питання ви зможете отримати відповідь переглянувши виставу.

Перемогти долю! Перевтілитися на Елвіса Преслі! Повернути втрачене кохання! Стати шерифом на Дикому заході! Це під силу лише супер-героям? Ні! Досвідчений провідник-психолог веде наших героїв через пригоди рольової гри до щасливого фіналу.

Преса

«Empty trash» у Молодому театрі: Гори-гори, моє сміття!

«…Психіатри кажуть: «Здорових людей немає, є лише неправильно поставлені діагнози.» Героям «шаленої» комедії «Empty trash» особливо пощастило – вони вчаться долати свої душевні проблеми, граючи у рольові ігри. Діагнози їм поставили професійний лікар-астропсихолог (у минулому – невдалий хірург) та її асистентка. Фройд би плакав на виставі. Глядачі здебільшого сміються…»

Час спалювати сміття...

«… Empty trash є іронічною, ексцентричною комедією, у якій актори співають, танцюють, беруть участь у тонких пародійних етюдах. Використовуються клубні світлові спецефекти, сучасна музика, хореографічні дивертисменти. Разом з тим, час від часу сміх та ексцентрика, немов переплавляється на згусток драматизму. Затамувавши подих, глядач слухає історію одного з «піддослідних» про трагічний випадок з його дитинства, що вразив його на усе життя: батько, виховуючи у ньому мужність та рішучість, хотів примусити маленького хлопчика вбити півня, який мав ім’я і був для нього справжнім другом…»

Молодий театр показав виставу про психів

«…У виставі Молодого театру пацієнти психіатричної лікарні перевтілюються у своїх кумирів. І так позбавляються власних комплексів. Сюжет побудований на рольовій грі — прийомі, який використовують психологи для лікування людей…»

Коментарі