The crucible/Тяжкі випробування

The crucible/Тяжкі випробування
18+

Найближчі вистави

прем'єра
29листопада, четвер19:00
прем'єра
30листопада, п'ятниця19:00
ПРЕМ'ЄРА
29грудня, субота19:00

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Полювання на відьом
Автор – 
Артур Міллер
Режисер – 
Анастасія Сосіс
Переклад – 
Аліни Опрелянської, Вікторії Фещук
Художник-постановник  – 
Борис Орлов
Хореограф-постановник  – 
Ліда Соклакова
Асистент режисера  – 
Борис Орлов
Помічник режисера – 
Поліна Лук'яненко
Тривалість вистави – 
2 год. 15 хв.
Прем'єра – 
29 листопада 2018

Вистава англійською мовою

«Якщо ви любите потворну жінку, то ваше кохання може тільки зростати все більше, оскільки воно стає все більш і більш потворним».  Артур Міллер

Пекло починається з тебе. І закінчитися може лише в тобі. Але існують люди, які скоріше дозволять аби усіх перевішали, ніж визнають свою провину. Історія Джона Проктора починається зі зради.

З незатишної хати з простиглим коханням дружини Елізабет він вважав за краще втекти до лісу, де часто палає заборонене вогнище, а в горщику бурлять солодкі пристрасті. Та зілля, що здавалося життєдайним, виявилося смертельним. 17-річна дівчина-сирота Абігейль Вільямз свого більше ніколи не втратить, а отримавши, нікому задарма не віддасть.

Те, що почалося, як банальний адюльтер, перетворюється на судовий процес зі звинуваченнями у відьомстві та змові з дияволом… який, здається, і сам не проти вплинути на хід справи. Проктор, його дружина та багато місцевих мешканців потрапляють за ґрати. А далі – кожен за себе. Можна зізнатися і отримати свободу, або ж сказати правду і померти.

Хто з них вибереться з цього пекла?

 

Дійові особи та виконавці
Коментарі