Це все вона

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Вистава без антракту
Автор – 
Андрій Іванов
Режисер – 
Влада Бєлозоренко
Переклад – 
Агати Лінець
Художник-постановник – 
Володимир Карашевський
Художник по костюмах – 
Юлія Заулична
Музичне рішення – 
Влади Бєлозоренко
Помічник режисера – 
Віола Соколан
Тривалість вистави – 
1 год. 40 хв.
Прем'єра – 
30 січня 2016

«Це все вона» – прірва в стосунках батьків та дітей, яка є актуальною завжди. А надто сьогодні, коли простіше сховати свої переживання від реального світу. Адже невідомому другу по листуванню можна розповісти будь-що. Проте реальне життя завжди наздоганяє. І правда про того, хто сидить по той бік монітору, може стати справжнім шоком.

 Увага! У виставі використовується ненормативна лексика.

 

 

 

Дійові особи та виконавці
ВОНА
ЇЇ СИН
Преса

Вікно для двох

"...Вистава про багатьох нас, сьогоднішніх, розгублених, приречених на нерозуміння, тотальну самотність, заляканих відчуттям жаху перед реальним життям, непевністю в завтрашньому дні..." 

Мама мыла раму

"...Мама норовит достучаться до Сына. Чувствует, что в его душе ноет какая-то рана. Пытаясь излечить эту рану, Мама использует не целебные мази, а агрессивное моющее средство. То есть апробирует довольно опасные методы "педагогического" воздействия, пытаясь влезть Сыну в душу в прямом, а не в переносном смысле..."

Римма Зюбіна зіграла маму дорослого хлопця

"...і тема, і всі влучно придумані деталі, і майже «кіношне» – на широких планах – виконання обох головних ролей – це саме те, що примушує глядачів знов і знов іти до театру й поринати разом з акторами в проблеми, про які, можливо, кожен із нас не говорить вголос, однак переживає щодня в собі…"

Фестивалі / Нагороди
2016
XVIII міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії», м. Херсон. Номінація «Краща чоловіча роль» – Олег Коркушко.
Коментарі
Фото: facebook