Це все вона

Це все вона

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Вистава без антракту
Автор – 
Андрій Іванов
Режисер – 
Влада Бєлозоренко
Переклад – 
Агати Лінець
Художник-постановник – 
Володимир Карашевський
Художник по костюмах – 
Юлія Заулична
Музичне рішення – 
Влади Бєлозоренко
Помічник режисера – 
Віола Соколан
Тривалість вистави – 
1 год. 40 хв.
Прем'єра – 
30 січня 2016

«Це все вона» – прірва в стосунках батьків та дітей, яка є актуальною завжди. А надто сьогодні, коли простіше сховати свої переживання від реального світу. Адже невідомому другу по листуванню можна розповісти будь-що. Проте реальне життя завжди наздоганяє. І правда про того, хто сидить по той бік монітору, може стати справжнім шоком.

 Увага! У виставі використовується ненормативна лексика.

ДІЙОВІ ОСОБИ ТА ВИКОНАВЦІ

Вона – Римма Зюбіна

Її син – Олег Коркушко

 

 

 

Преса

Вікно для двох

"...Вистава про багатьох нас, сьогоднішніх, розгублених, приречених на нерозуміння, тотальну самотність, заляканих відчуттям жаху перед реальним життям, непевністю в завтрашньому дні..." 

Мама мыла раму

"...Мама норовит достучаться до Сына. Чувствует, что в его душе ноет какая-то рана. Пытаясь излечить эту рану, Мама использует не целебные мази, а агрессивное моющее средство. То есть апробирует довольно опасные методы "педагогического" воздействия, пытаясь влезть Сыну в душу в прямом, а не в переносном смысле..."

Римма Зюбіна зіграла маму дорослого хлопця

"...і тема, і всі влучно придумані деталі, і майже «кіношне» – на широких планах – виконання обох головних ролей – це саме те, що примушує глядачів знов і знов іти до театру й поринати разом з акторами в проблеми, про які, можливо, кожен із нас не говорить вголос, однак переживає щодня в собі…"

Фестивалі / Нагороди
2016
XVIII міжнародний театральний фестиваль «Мельпомена Таврії», м. Херсон. Номінація «Краща чоловіча роль» – Олег Коркушко.
Коментарі
Фото: facebook