Автор. Епізоди

Автор. Епізоди
Автор. Епізоди
Автор. Епізоди
Автор. Епізоди

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Одноактний балет/Хореографічні міні-вистави
Автор – 
А. Герус, І. Плотнікова, Я. Кайнар
Режисер – 
А. Герус, І. Плотнікова, Я. Кайнар
Хореографія – 
Анна Герус/Ірина Плотнікова, Ярослав Кайнар, Анна Герус
Художники по костюмах  – 
Анна Герус, Ярослав Кайнар, Ірина Плотнікова
Художник по світлу  – 
Олена Антохіна
Тривалість вистави – 
1 год. 45 хв.
Прем'єра – 
03 березня 2018

Спільна ініціатива проектного театру сучасного танцю Ukrainian Dance Theatre і Молодого театру!

Довгоочікуваний експеримент, де визнані в усьому світі танцювальні техніки синтезуються з новими тенденціями в мистецтві. Це різноманіття жанру та пошук нових засобів виразності!

Ukrainian Dance Theatre  було засновано як незалежну ініціативу відомої танцівниці і хореографа Анни Герус. Філософією цього танцювального театру є відкритість для колабораційних проектів з різними хореографами та професійними танцівниками, сплетіння жанрів і стилів. На сцені UDT виступають як в пуантах, так і босоніж.

В репертуарі театру вже є чотири вистави, які йдуть на сцені Молодого театру. І попереду велика кількість нових постановок, що покликані розкривати сутність сучасного танцю для української аудиторії, підвищувати толерантність до сучасних форм вираження, а також стимулювати розвиток професійного середовища

Автор

Письменник, після довгих років мовчання, знову береться до роботи, щоби розповісти приховану історію зі свого минулого. Але ідея настільки захоплює його, що весь процес творчості, та навіть саме життя виходять з-під контролю. 

Балет «Автор» - це роздуми про те, що може примусити творця знищити свою працю. Як залишитися вірним собі та не поступитись руйнівній уяві? Хореограф Анна Герус підсилює враження ілюзорності, розгортаючи сюжет в епоху 20-х років. І так само, як її головний герой, розповідає автобіографічну історію мовою танцю.

Сучасний балет на 1 дію на музику Cygni Vox, Йогана Йоганссона, The Caretaker, Зої Кітінг, Шарля Трене, Джулії Кент, Exist Strategy.

Прем'єра – 3 березня 2018

Епізоди

Серія міні-вистав від трьох молодих хореографів, які працюють у різних напрямках сучасного  танцю. 

Я-для
Прем’єра! 7листопада 2018

Хореограф Ярослав Кайнар занурює нас у історію, сміливо експерементуючи с гумором у поєднанні із стилем physical theatre.

Він та Вона. Двоє зустрілися, і ми вже знаємо, що буде в їхній історії. Чи існує в цього кола початок і кінець? Якщо так, хто має гортати сторінку? А хто, нарешті, ставити крапку?

Синдром Аделі

Ми всі народжені рівними і невинними. Перипетії життя, наші вчителі і власні рефлексії формують суб’єктивізм і сублімації. Однією з таких сублімацій – є прагнення піднести об’єкт любові на п’єдестал недосяжності. Чому руйнуються почуття? Що породжує провалля між нами? Де проходить тонка грань між правдою та оманою? Про це роздуми Ірини Плотнікової, автора понад 100 мініатюр різної філософської спрямованості. Цього вечора ми разом поринемо у світ прекрасного любовного потягу і непередбачуваних наслідків

LAST LOST CHANCE

Робота від засновниці UDT та хореографа Анни Герус створена спеціально для провідних солістів Націнональної опери України. Цього разу це роздуми про шанси, якими повниться дорога життя. Чи використаєш ти свій шанс, або ж знову втратиш, пройшовши повз, наче не помічаючи? Чи достатньо в тобі мужності впустити  можливості у своє життя? Якщо ти зволікаєш, слід пам’ятати, що кожен із сотень дарованих тобі шансів може бути останнім. Потім залишиться лише порожнеча про яку ти не зможеш забути.. лише питання: А якби?! І відповіді будуть у кожного свої…

Виконують провідні солісти Національної опери України - засл. арт. України Тетяна Льозова, Андрій Гавришків, Ірина Борисова.

Прем'єра – 21 квітня 2018

Дійові особи та виконавці
Автор
Дмитро Погрібніченко
Ігор Волошин
Персонаж Альтер-его
Артем Шошин
Євген Логвиненко
Нове кохання
Світлана Вечірка
Анна Герус
Дружина
Ольга Оніщенко
Оксана Романюк
Персонажі, тіні
Катерина Кузнєцова, Валерія Мельничук, Оксана Романюк, Ігор Волошин, Владислав Детюченко, Богдан Кириленко, Богдан Хомяков
Виконавці «Синдром Аделі»
Мішель Фондю, Світлана Вечірка, Ольга Онищенко
Виконавці «Альфа»
Ольга Маркович, Богдан Кириленко, Наталія Ждан, Слободянюк Кристина, Дар’я Геращенко
Виконавці «Last Lost Chance»
Ірина Борисова, Андрій Гавришків
Коментарі