Автор. Епізоди

Автор. Епізоди
14+
Автор. Епізоди
14+
Автор. Епізоди
14+
Автор. Епізоди
14+

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Одноактний балет/Хореографічні міні-вистави
Автор – 
А. Герус, І. Плотнікова, В. Детюченко
Режисер – 
А. Герус, І. Плотнікова, В. Детюченко
Хореографія – 
Анна Герус / Ірина Плотнікова, Владислав Детюченко, Анна Герус
Художники по костюмах  – 
Анна Герус, Владислав Детюченко, Ірина Плотнікова
Художник по світлу  – 
Олена Антохіна
Тривалість вистави – 
1 год. 45 хв.
Прем'єра – 
21 квітень 2018

Спільна ініціатива першого в Україні проектного театру сучасного танцю Ukrainian Dance Theater і Молодого театру!

Довгоочікуваний експеримент, де визнані в усьому світі танцювальні техніки синтезуються з новими тенденціями в мистецтві. Це різноманіття жанру та пошук нових засобів виразності!

Засновниця Ukrainian Dance Theater, талановитий хореограф та прима театру «Київ Модерн-балет» Анна Герус знайомить глядачів з сучасними стилями та течіями – від неокласики до physical theatre. Театр представляє танець як самостійне мистецтво.

«Танець – могутній спосіб комунікації, і ми прагнемо говорити з публікою спільною мовою сприйняття. Ukrainian Dance Theater – це прогресивний простір, де реалізується наше бачення еволюції танцю та театрального мистецтва», – розповідає Анна Герус.

Автор

Звуки стуку по клавішам архаїчної друкарської машинки, що розпочинає, продовжує і закінчує запаморочливе видовище двобою Автора з тінями свого минулого, наче відстукують етапи боротьби і переживань головного героя. Картина спогадів настільки яскрава і жива, вінтажні епізоди з музикою 20-их такі емоційні, що вже важко розрізнити вихор подій минулого від устаканеного прийдешнього. А може кордони минувшого і сьогодення просто затерті підсвідомістю, у якій глибоко залягли тріщини пам’яті? Люто опираючись болям, автор переконливо доводить, що ні, - минуле живе, і щомиті може затягнути у свої вихори і воронки. Як той зібганий аркуш паперу, що вперто випрямляється. Як стукіт клавіш по скроням пам’яті.

Сучасний балет на 1 дію на музику Cygni Vox, Йогана Йоганссона, The Caretaker, Зої Кітінг, Шарля Трене, Джулії Кент, Exist Strategy.

Прем'єра – 3 березня 2018

Епізоди

Серія міні-вистав від трьох молодих хореографів, які працюють у різних напрямках сучасного танцю. Сучасний балет на на музику Cygni Vox, Йогана Йоганссона, The Caretaker, Зої Кітінг, Шарля Трене, Джулії Кент, Exist Strategy, Byetone-Helix , Jane Wither.

Синдром Аделі

Ми всі народжені рівними і невинними. Перипетії життя, наші вчителі і власні рефлексії формують суб’єктивізм і сублімації. Однією з таких сублімацій – є прагнення піднести об’єкт любові на п’єдестал недосяжності. Чому руйнуються почуття? Що породжує провалля між нами? Де проходить тонка грань між правдою та оманою? Про це роздуми автора понад 100 мініатюр різної філософської спрямованості. Сьогодні ми разом поринемо у світ прекрасного любовного потягу і непередбачуваних наслідків

Альфа

Це плід роздумів автора на тему домінування у соціумі. Вкорінена у підсвідомість ще на зорі людства звичка панувати чи верховодити, отримала у міні-спектаклі своє нове звучання. У відповідності, а може на противагу, до нових правил та ритмів сучасності, стиль Contemporary додасть звучанню теми яскравості і переконливості, і не лише в переносному сенсі. Передбачені сценарієм звуки, наповнення та відлуння залу шумовими ефектами покликані посилити аудіовізуальне сприйняття розгорнутої перспективи.Тваринний  інстинкт чи щось набагато глибинніше? Альфа-представники обох половин людства, сильної і прекрасної, з їхніми проявами і мотивами свідчать про непрості відповіді

LAST LOST CHANCE

Це черговий міні-шедевр від засновниці UDT та хореографа Анни Герус. На цей раз про шанси, якими повниться дорога життя з його гладдю, поворотами і вибоїнами. Чи використаєш ти свій шанс і чи достатньо в тобі мужності звернути з насидженої і затишної зони комфорту у вир життя з його непередбачуваністю? Питання, які ми вирішуємо майже щодня, ставить і автор спектаклю. І відповіді будуть у кожного свої

Прем'єра – 21 квітня 2018

Дійові особи та виконавці
Автор
Дмитро Погрібніченко
Ігор Волошин
Персонаж Альтер-его
Артем Шошин
Євген Логвиненко
Нове кохання
Світлана Вечірка
Анна Герус
Дружина
Ольга Оніщенко
Оксана Романюк
Персонажі, тіні
Катерина Кузнєцова, Валерія Мельничук, Оксана Романюк, Ігор Волошин, Владислав Детюченко, Богдан Кириленко, Богдан Хомяков
Виконавці «Синдром Аделі»
Мішель Фондю, Світлана Вечірка, Ольга Онищенко
Виконавці «Альфа»
Ольга Маркович, Богдан Кириленко, Наталія Ждан, Слободянюк Кристина, Дар’я Геращенко
Виконавці «Last Lost Chance»
Ірина Борисова, Андрій Гавришків
Коментарі