Афінські вечори

Афінські вечори
16+
Афінські вечори
16+
Афінські вечори
16+

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Лірична комедія на 2 дії
Автор – 
Петро Гладилін
Режисер – 
Ігор Славинський
Художник-постановник – 
Марія Погребняк
Художник по костюмах – 
Лариса Чернова
Музичне оформлення – 
Катерини Тижнової
Помічник режисера – 
Олександра Меркулова
Тривалість вистави – 
2 години
Прем'єра – 
09 лютий 2012

Інтелігентна московська сім’я зовні має цілком благопристойний «фасад». Але близькі люди в ній вже давно стали чужими один одному. В цьому «благородному сімействі» назріває скандал: з’ясовується, що зовсім юна незаміжня дочка-піаністка чекає на дитину.

Протягує обірвані ниточки тепла і розуміння між батьками і дітьми бабуся, людина мудра і тонка, чия молодість пройшла в Петрограді епохи декадансу. Бабуся буквально шокує всіх розповідями про заборонені плоди богемного життя: кохання утрьох, куріння опіуму, оргіазм. Загалом, про таку бабусю можна лише мріяти! Вона перетворить цей манірний дім на веселу божевільню, викине декілька запаморочливих фортелів і врешті-решт зробить усе, щоб об’єднати люблячі серця.

У виставі звучать вірші Костянтина Бальмонта та музика Франца Шуберта.

 

 

Дійові особи та виконавці
Преса

Весела меланхолія «Афінських вечорів»

«…У Молодому театрі презентували ліричну комедію «Афінські вечори». Режисер-постановник вистави Ігор Славинський переніс на сцену героїв однойменної п’єси Петра Гладиліна, не перекроюючи сюжету твору. Тож перед глядачами постала московська інтелігентна родина, яка переживає будні, позбавлені свят. Її буття здається правильним і взірцевим — саме таким його бачить голова сімейства Борис Олегович (Олександр Безсмертний). Та, як кажуть, у тихому болоті…»

Вчіться насолоджуватися життям

«…За словами Ігоря Славінського, ця вистава — лірична комедія, яка розповідає про спадкоємність поколінь і про те, що не треба вигадувати собі ідеальне майбутнє, оскільки життя нікому не дано спланувати і точно розписати…»

Фестивалі / Нагороди
2012
Вистава брала участь у "VІII-му Міжнародному театральному фестивалі жіночої творчості імені Марії Заньковецької": дипломом "За кращу жіночу роль на фестивалі" була нагороджена н.а. України Тетяна Стебловська за виконання ролі Анни Ростопчиної.
Коментарі
Фото: facebook