Вистава "Зачарований" стала учасником фестивалю «Слов’янські театральні зустрічі», що проходить в Чернігівському академічному музично-драматичному театрі ім Т.Г. Шевченка.
Несподіване режисерське рішення, переродження класичної драматургії в містичну історію про кохання не залишило байдужими глядачів та організаторів фестивалю.
"...Насправді, треба бути глибоко зачарованим мистецтвом театру, щоб так витончено і дбайливо створити сучасний сценічний варіант класичного драматургічного твору І.Карпенка-Карого, як це зробив творчий ансамбль Київського академічного Молодого театру у виставі «Зачарований». Вишуканий музичний супровід у поєднанні зі статикою хореографічного вирішення, стилізовані поза часовими ознаками костюми, а головне – емоційна гра молодих акторів – все це створило атмосферу зацікавленості сценічним дійством, своєрідного «зачарування» глядача театральним мистецтвом." Раїса Міненко, керівник літературно-драматургічної частини театру
![](https://molodyytheatre.com/sites/default/files/news/ec47cd142fd56a8ffbf92c35b3391ef4-full.jpg)
![](https://molodyytheatre.com/sites/default/files/news/e810647473eccac1672092f8d843ad14-full.jpg)
![](https://molodyytheatre.com/sites/default/files/news/351c36d70d5598d6f969d98a441ec150-full.jpg)