Прем'єра оголеної правди "Яма"

 

Шановні глядачі!

28 травня на камерній сцені Молодого театру відбудеться прем’єра вистави за однойменною повістю Олександра Купріна  «Яма» - оголена правда на дві дії.

 Немає ніяких ілюзій, ніяких прикрас! Ось вона — я, публічна жінка. Іди до мене будь-хто, хто хоче, — ти не зустрінеш відмови, в цьому моя служба. Але за одну секунду цього солодкого бажання ти заплатиш не лише грошима…

І повії, і діти брешуть тільки нам - чоловікам і дорослим. Тому, що ми самі цього від них вимагаємо.

Зворушлива історія про життя київських повій у виставі за скандальним твором світової літератури – повістю Олександра Купріна «Яма».

Ці жінки загальнодоступні та порочні… Вони дарують безмежну насолоду любовних утіх, яка споконвіку так необхідна. Єдине що про них відомо – ціна. 

Книга про життя повій з надмірним натуралізмом стала резонансною подією. Режисери знову і знову повертаються до цієї історії, щоб говорити відверто.

В Молодому театрі інсценізацію, переклад та постановку здійснила режисер Ксенія Швець, сценічна редакція - Марія Ряпулова, пластичне рішення - Ліда Соклакова, художник-постановник - Віта Шаповаленко, музичне рішення - Олеся Стефаник.

В ролях: Артем Атаманюк, Ганна Васильєва, Христина Дейлик, Олександра Сизоненко, Анатоль Фон-Філандра, Вікторія Ромашко, Вікторія Табачук, Надія Тегіпко, Сергій Пономаренко, Ігор Лагай, Дар'я Якушева

         Режисер коментує: «Вистава про жінок і самоповагу себе як особистості. Тема, яка простежується в «Ямі»  Купріна - це тема моральності, поваги до себе та до своїх вчинків...  Безперечно, це завжди було і буде актуально».

Наступні дати показу: 23 та 29 червня