«Автор. Епізоди». Прем'єра

11 Квітня 2018

Спільна ініціатива першого в Україні проектного театру сучасного танцю Ukrainian Dance Theater і Молодого театру!

21 квітня на основній сцені Молодого театру відбудеться прем'єра хореографічних міні-вистав «Епізоди» (вистава «Автор. Епізоди»). Автор, режисер, хореограція – Ірина Плотнікова, Владислав Детюченко, Анна Герус.

Сучасний балет на музику Cygni Vox, Йогана Йоганссона, The Caretaker, Зої Кітінг, Шарля Трене, Джулії Кент, Exist Strategy, Byetone-Helix , Jane Wither.

Синдром Аделі. Ми всі народжені рівними і невинними. Перипетії життя, наші вчителі і власні рефлексії формують суб’єктивізм і сублімації. Однією з таких сублімацій – є прагнення піднести об’єкт любові на п’єдестал недосяжності. Чому руйнуються почуття? Що породжує провалля між нами? Де проходить тонка грань між правдою та оманою? Про це роздуми автора понад 100 мініатюр різної філософської спрямованості. Сьогодні ми разом поринемо у світ прекрасного любовного потягу і непередбачуваних наслідків.

Альфа. Це плід роздумів автора на тему домінування у соціумі. Вкорінена у підсвідомість ще на зорі людства звичка панувати чи верховодити, отримала у міні-спектаклі своє нове звучання. У відповідності, а може на противагу, до нових правил та ритмів сучасності, стиль Contemporary додасть звучанню теми яскравості і переконливості, і не лише в переносному сенсі. Передбачені сценарієм звуки, наповнення та відлуння залу шумовими ефектами покликані посилити аудіовізуальне сприйняття розгорнутої перспективи.Тваринний  інстинкт чи щось набагато глибинніше? Альфа-представники обох половин людства, сильної і прекрасної, з їхніми проявами і мотивами свідчать про непрості відповіді.

LAST LOST CHANCE. Це черговий міні-шедевр від засновниці UDT та хореографа Анни Герус. На цей раз про шанси, якими повниться дорога життя з його гладдю, поворотами і вибоїнами. Чи використаєш ти свій шанс і чи достатньо в тобі мужності звернути з насидженої і затишної зони комфорту у вир життя з його непередбачуваністю? Питання, які ми вирішуємо майже щодня, ставить і автор спектаклю. І відповіді будуть у кожного свої.

 

 

«Автор. Епізоди». Прем'єра