А в Молодому ювіляри!
22 жовтня вистава «Четверта сестра» смішитиме глядачів у сотий раз!
99 разів вистава залишається актуальною, а жарти, з присмаком чорного гумору, влучають точно в ціль!
Януш Ґловацький – один з найвідоміших на сьогодні польських драматургів.Його п’єса “Четверта сестра” є одночасно блискучою пародією на чеховських “Трьох сестер”, і гострим, нещадним гротеском на життя пострадянської Росії, зокрема її столиці, міста-героя Москви. Три славнозвісні сестри тепер вже мріють поїхати з Москви в Нью-Йорк, але раптом з’являється і четверта сестра… Як сталося таке дивне перевтілення і навіщо воно було потрібно можна довідатись, переглянувши іскрометну постановку цієї чорної, але такої веселої комедії.
Феєрверк емоцій в прямому та переносному значені слова.
Але свято не відбудеться без Вас. Вже чекаємо!
![](https://molodyytheatre.com/sites/default/files/news/25313ab448f9fc753ed137a63899abac-full.jpg)