Аромат жертви

Аромат жертви
Аромат жертви
Аромат жертви
Аромат жертви
Аромат жертви
Аромат жертви
Аромат жертви
Аромат жертви

Репертуар

Про виставу
Жанр – 
Еротичний трилер
Автор – 
Олександр Головач
Режисерка – 
Марі Акопян
Художниця-постановниця  – 
Юлія Заулична
Художниця по світлу – 
Марі Акопян
Пластичне рішення  – 
Ніни Змерзлої
Музичне рішення  – 
Олесі Стефаник
Помічниця режисера  – 
Поліна Лук’яненко
Тривалість вистави – 
1 година 15 хвилин (без антракту)
Прем'єра – 
27 вересня 2019

За п'єсою Олександра Головача «1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11...»

Автор п'єси – переможець курсу «Майстерня Молодого. Драматург» (2018-2019). Мета проєкту «Майстерня Молодого. Драматург» – поява творів від сучасних авторів та ознайомлення всіх бажаючих – глядачів та фахівців з новими п’єсами.
Протягом десяти місяців молоді драматурги опановували професію та писали п’єси в умовах повного занурення й тісної співпраці з репертуарним театром. Результат цієї тривалої роботи – створення шести п’єс. Драматургічний матеріал було опрацьовано режисерами та акторами Молодого театру в форматі читки. 
За результатами читки обрано автора-переможця, п’єса якого буде поставлена на сцені Молодого театру.

…Можу тільки уявити її здивування упереміш із задоволенням від усього, що відбувається. Моє дихання почастішало, в моїх грудях дуже багато повітря, яке мені заважає дихати. Мені хочеться його перекрити, зв'язати, задушити, розтоптати, втопити, вбити, позбавити його права на існування. Що зі мною?
…Чудовий запах. Це страх, його випромінюють всі пори твого тіла, але це тільки початок, потім буде біль.
…Шість років майже кожного дня разом, підтримувала, раділа, плакала, а коли перший раз в житті відкрилася, зізналася, одну всього тільки відповідь хотіла почути, так зразу втекла.
…Я кожного вечора зустрічав маму з роботи, бо вона боялася місцевих собак. Дивлюся на годинник, а вже десять хвилин, як мама йде одна, серед собак.
…Так і весілля зіграли через місяць. На весні вже вагітна ходила. Життя наче добре було. Народила доньку. Потім сина, але він тяжко хворів та й помер на шостому році, земля пухом. Про Андрія більше так і не чула.

Аромат жертви

Дійові особи та виконавці
Коментарі
Фото: facebook