Зюбіна Римма

Зюбіна Римма
Зюбіна Римма
Зюбіна Римма
Зюбіна Римма
Зюбіна Римма

Народилася 23 серпня 

В 1994 році закінчила Київський  Державний Інститут Культури(режисерське відділення) майстерня- Засл.арт.України Д.Чайковського, В.Борсученко

 

 

 

 

Персоналії

Вистави
Раніше зіграні ролі
 • Дружина - МАРИНОВАНИЙ АРИСТОКРАТ, Ірена Коваль, реж. С. Мойсеєв 
 • Марія Стюарт  - В МОЇМ ЗАВЕРШЕННІ – ПОЧАТОК МІЙ… , Фрідріх Шиллер, переклад Юрія Корецького, реж. С. Мойсеєв  
 • Донна Джезуальдо - ЯНГОЛЬСЬКА КОМЕДІЯ, Лев Хохлов (за мотивами п’єси А. Ручелло «Фердінандо»), реж.Л.Сомов 
 • Офелія - ТРАГЕДІЯ ГАМЛЕТА, ПРИНЦА ДАНСЬКОГО, Вільям Шекспір,переклад Юрія Андруховича, реж.С.Мойсеєв
 • Маріам - ЖІНКИ ТА ВІЙНА, Джават Ель Есседі, реж.Д.Ель Есседі
 • Теа Ельфстед - ГЕДДА ГАБЛЕР, Генріх Ібсен, переклад Наталії Грінченко, реж. С. Мойсеєв
 • Дівчина, фантом - ДОН ЖУАН, Жан-Батист Мольєр, переклад Ірини Стешенко, реж. С. Мойсеєв
 • Людмила - ПРАВО НА ЛЮБОВ, Олександр Островський, переклад Петра Тернюка, реж. Ю. Маслак
 • Дружина Булгакова - ЛЮБОВНІ ЛИСТИ ДО СТАЛІНА, Хуан Майорга, переклад Сергія Борщевського, реж. С. Мойсеєв 
 • Римма - ТОРЧАЛОВ, Микита Воронов, переклад Олександра Муратова, реж. В. Легін
 • Анна - ПОКИ МАМА НЕ ПРИЙШЛА, Ремі Де Вос, переклад Неди Нежданої , реж. - Крістоф Фьотріє
Преса

Римма ЗЮБIНА: «Я прив’язана до своєї землі, мови, ментальності»

   Вона — зірка Київського молодого театру, знялася у більш ніж 60 кінопроектах (не лише українських), активна учасниця майданів під час обох революцій. У творчому активі актриси — понад 20 років сценічної діяльності, близько 50 зіграних ролей у театрі. Вона — лауреат шести престижних премій. Волонтер... — Після кожної революції в тебе виростають величезні крила, і здається, що від тебе щось залежить...

Римма ЗЮБІНА: «Театр для мене – емоційна математика»

«…Обов’язково, щоб «оживити» персонаж, мають бути якісь дивакуваті речі, притаманні саме цій людині. Бо, як каже мій син, всі ми, люди, по-своєму дивні. Довго «шукаю», «розкачуюсь», тільки ближче до прем’єри починаю всі ці пазли складати в живу людину. Частенько не вистачає репетицій, щоб все випробувати остаточно. Тому прем’єр не люблю…»

Римма Зюбина: «После удачных спектаклей я просто летаю, а после плохих спектаклей я физически болею»

«…— Спектакль — это настолько живая материя, что она не может существовать только благодаря когорте талантливых актёров, прекрасному режиссеру, замечательной пьесе. Если на этот спектакль придёт зритель, который по каким-то обстоятельствам пришёл неподготовленный, не способный воспринимать, то и спектакль пойдет не так и не так будет сыгран…»

Фестивалі / Нагороди
1992
На міжнародному Фестивалі театрів для дітей та юнацтва, Римма Зюбіна отримала премію  "За краще  виконання жіночої ролі" Бетсі у виставі “Чарівні чобітки”  (Київський Театр  Юного глядача).
1994
На Фестивалі Київських професійних Театрів-студій отримала премію за краще виконання жіночої ролі Ренати у виставі "За лаштунками холодно" за п’єсою Мішеля Де Гельдерода «Смерть актора».(Театр студія класичної  п’єси)
2003
За роль Соні у виставі «Дядя Ваня» актриса отримала премію «Київська Пектораль» у номінації  «За краще виконання жіночої ролі другого плану»
2007
За роль Тані у виставі «Четверта сестра» отримала премію «Київська Пектораль»  у номінації «За краще виконання  жіночої ролі»
2008
На міжнародному фестивалі «Театр. Чехов. Ялта» отримала перемогу у номінації «Краща жіноча роль у чехівській виставі» за роль Соні у виставі  «Дядя Ваня»  А.Чехов
2010
На 6-му Всеукраїнському театральному фестивалі ім. Марії Заньковецької - лауреат в номінації «За високий рівень художнього відображення образу в класичному творі» за роль Людмили у виставі «Право на любов»(за п'єсою О.Островського «Пізня любов») .
Соц. мережі