Результати конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу ТВЗК «Київський академічний Молодий театр»

21 Серпень 2017

Рішенням конкурсної комісії від 21 серпня 2017 року

переможцями конкурсу визнано:

 

 

Художній персонал:

 

Асистент режисера - Меркулова Олександра Володимирівна

Завідувач художньо-постановочною частиною - Крамаров Володимир Іванович

Звукорежисер І категорії - Багмут Софія Павлівна

Керівник літературно-драматургічної част. - Богачевська Ольга Володимирівна

Керівник музичної частини - Стефаник Олеся Павлівна

Помічник режисера - Драгічевич Віола Віталіївна

Помічник режисера - Городецька Валерія Сергіївна

Художник - Невінчаний Артур Валерійович

Художник по світлу - Сенесюта Яна Олександрівна

Художник – гример - Кіяниченко Анна Віталіївна (неповна зайнятість)

Художник - гример - Заранко Валентина Сергіївна (неповна зайнятість)

Художник – декоратор - Чумакова Оксана Михайлівна

 

Артистичний персонал:

 

 Артисти провідні майстри сцени:

Яценко Тамара Олександрівна, Вовкун Лідія Сергіївна (неповна зайнятість),

Безсмертний Олександр Миколайович (неповна зайнятість), Георгієвський Борис

Володимирович, Боклан Станіслав Володимирович, Щербак Ігор Іванович,

Вітовська - Ванца Ірина Григорівна, Авдєєнко Вікторія Вадимівна, Узлюк Олена

Анатоліївна, Чорненький Ярослав Степанович, Петров Анатолій Тихонович,

Суржиков Дмитро Анатолійович

 

 Артисти вищої категорії:

Євтушенко Анастасія Вікторівна, Сомик Анатолій Іванович, Баріхашвілі Дар’я

Володимирівна, Ромашко Вікторія Борисівна, Нежурко Олексій Васильович,

Равицький Роман Ігоревич, Чигляєв Володимир Іванович, Ромашко Олександр

Валерійович, Кучеренко Сергій Миколайович, Мартинішин Артем Дмитрович,

Дробот Марк Володимирович, Ребрик Ліліана Іванівна, Снісаренко Поліна

В’ячеславівна, Васильєва Ганна Вячеславівна

 

Артисти 1 категорії:

Пустова Марія Вячеславівна, Бащева Анна Олександрівна, Бжезінська Іванна

Романівна, Блажчук Анастасія Сергіївна

 

Артист 2 категорії:

Фон-Філандра Анатоль

Артисти – вокалісти 2 категорії:

Стороженко Віктор Федорович (неповна зайнятість)

Тегіпко Надія Олександрівна (неповна зайнятість)

Коркушко Олег Олегович